• info@markarehber.com
  • +90 538 613 73 24

Akışkanlı Börek Reyhanlı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
341 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 06:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 06:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ HATAY

FİRMA HAKKINDA

Bizler Unkur Akışkanlı Börek olarak 2018 yılının ilk aylarında İstanbul Bahçelievler’de 750 m2 lik üretim tesisinde, adana börek üretimi ile başlayan genç ve modern bir markayız. Dinamik kadromuz ile bulunduğumuz sektörde yeni tatlar, yeni konseptler oluşturmak için çalışıyoruz.

Adana börek çeşitlerimizin üretiminde kullanmış olduğumuz malzemelerin kalitesinden; üretim aşamasında fabrikamızda çalışan kaliteli usta gücünden asla taviz vermeden, emin adımlarla büyüyerek sektöründe öncü olmaya devam ediyoruz. Günümüzde 2,500 m2 lik kapalı alanda son teknoloji makine parkuru ve teçhizatlar ile kurulmuş olan fabrikamızda ISO 9001 ISO 22000 ISO 45001(ohsas) ve Helal Ürün sertifikalarına sahip olduğumuz üretim kalite belgelerimizin güvencesinde, her biri birbirinden yetenekli börek ve baklava ustalarımızın hamaratlı ellerinden üretilen Adana börek çeşitlerimizi, Türkiye ve dünyanın dört bir köşesine ulaştırıyoruz.

Unkur Akışkanlı börek olarak bizler önümüzdeki süreçte fabrikamıza ilave yatırımlar yaparak, ürün yelpazemizi genişletmek üzere arge çalışmalarına hız kesmeden devam ederek, öncesinde Türkiye’de ardından dünyada lider marka olmayı hedeflemekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.